CZ | EN

o nás

NOVINKY

Rádi Vás přivítáme na veletrzích a preznetacích FERN také v roce 2013. Jste srdečně zváni. Připravujeme přehled termínů a lokalit, kde se můžeme společně setkávat i v...

více →

I pro letošní léto jsme připravili novou kolekci a módní novinky. Právě aktualizujeme náš katalog dámské, pánské a dětské obuvi!

 

více →

Archiv novinek →

SPOLEČNOST FERN s.r.o.

Společnost FERN vznikla v roce 2002 s přímou návazností na více než 100 letou tradici výroby pryžotextilní lisované obuvi založenou firmou BAŤA ve Zlínském regionu.

Dnes je FERN největším výrobcem pryžotextilní obuvi v České republice a také v evropském měřítku hraje stále významější roli. Více než 90% produkce vyváží FERN do zemí Evropské unie, což dokládá schopnost společnosti respektovat i ty nejnáročnější požadavky světové módy a zdravotně nezávadného obouvání.

Výrobky FERN jsou nenapodobitelné jinou technologií a jinými materiály a poskytují svým spotřebitelům vynikající komfort při užívání obuvi, dosažený vysokou elasticitou obuvi a propracovanými postupy při navrhování a výrobě jednotlivých modelů firmy.

Design výrobků FERN je vytvářen v návrhovém oddělení firmy s ohledem na nejnovější světové trendy a požadavky zdravotně nezávadného obouvání. Výhradním návrhářem firmy FERN je Ladislav Petrák jež v minulosti spolupracoval s firmami Killtec – SRN, EXICO – Česká rep. a také s italskými designerskými studii Claudio Franco a Celestino Campifiolli.

Ke světové špičce se výrobky FERN řadí jak svými zdravotně konstrukčními parametry, tak i šetrností k životnímu prostředí. Při používané technologii nedochází k zatěžování životního prostředí jedovatými látkami, materiál lze následně recyklovat a v určitém časovém horizontu samovolně degraduje, aniž by vytvářel jedovaté pozůstatky.

Management firmy FERN klade maximální důraz především na odbornost a profesionalitu všech svých pracovníků, na neustále se rozvíjející službu individuálnímu spotřebiteli a kontrolu všech vstupů a operací ve výrobě. Svým individuálním přístupem k projektům společnost FERN uspokojí i ty nejnáročnější klienty a je připravena přesvědčit i Vás, že právě značka FERN je a bude značkou respektující Vaši jedinečnost, tedy značkou Vaší.

Naši klienti